Přání k výročí svatby

Svatební výročí je významný den, který uzavírá jeden další rok od svatby manželů. Podobně jako ostatní životní kapitoly a milníky, i svatební výročí si zaslouží zvláštní pozornost, neboť tento den je víc, než kterýkoli jiný, vhodný poděkování partnerovi za lásku, starostlivost a každodenní péči, kterou ve všedním shonu často nemáte čas náležitě ocenit.

Výročí vaší svatby se blíží mílovými kroky a vy stále ještě netušíte, co a jak manželovi/manželce popřejete? Vsadit můžete na osvědčenou, romantickou klasiku, můžete zkusit být originální anebo můžete pojmout vaše výročí zvesela a s vtipem. Rozhodujícím faktorem by měla být partnerova povaha a především očekávání- s vtipnou SMS k výročí pravděpodobně nezabodujete u partnera, který očekává verše při svíčkách… Naopak přehnaná vážnost (nejedná-li se o stříbrnou, zlatou nebo dokonce diamantovou svatbu) také není nezbytnou podmínkou. Jak by tedy mělo vypadat blahopřání k výročí svatby?

Přání k výročí svatby obvykle obsahuje slova díků za péči, lásku, pochopení, trpělivost, vaření, dobrou náladu atd. Vedle poděkování bývá v blahopřání k výročí obsaženo přání do budoucna. Na tomto místě si manželé nejčastěji přejí, aby je láska neopouštěla, aby byli šťastní, aby se na jejich vztahu nic nezměnilo a aby si byli i nadále oporou, jako doposud. Přáníčko k výročí můžete vylepšit krátkou básničkou, citátem nebo vtípkem. Toliko k obecným, univerzálním radám. Každý pár je však originál a proto uděláte nejlépe, přizpůsobíte-li přání k výročí svatby vašemu vztahu na míru. Zde je několik tipů na originální, vtipná a romantická přání k výročí svatby či tipy na SMS k výročí, kterými se můžete inspirovat:

Originální Romantické  Vtipné SMS v angličtině