Originální blahopřání k výročí svatby

Vše originální a nevšední je vám vlastní? Protiví se vám klišé a ohrané filmové fráze? Pak zde jste na tom správném místě, pokud hledáte pomoc s napsáním originálního textu na přání k výročí svatby pro svého partnera/partnerku.

Připravili jsme pro vás výběr několika různých tipů na blahopřání k výročí, od veršovaných po futuristické, dadaistické básničky až k nevšedním vyznáním lásky. Originální přání k výročí svatby ocení zejména partneři se smyslem pro kreativitu a individualitu. Originální přáníčko nezapomeňte doplnit o vlastní, osobní vinš, kterým dodáte celému blahopřání jedinečný a osobitý ráz!

 1. Mým nejoblíbenějším příběhem lásky není Romeo a Julie, ale ty a já! To nejkrásnější výročí svatby a hodně lásky, smíchu a štěstí do dalších let našeho manželství!
 2. Děkuji Ti, že jsi mým manželem/manželkou,
  nejlepším přítelem,
  ochráncem i milencem!
  Miluju Tě!
 3. Láska je pouhým slovem do chvíle, než přijde někdo druhý a dá mu význam. Pro mě jsi dal tomuto slovu význam ty a já jsem nekonečně šťastný, že s tebou mohu dnes slavit narozeniny naší vzájemné lásky! Vše nejlepší k výročí svatby!
 4. Příběhy pravé lásky nikdy nekončí. Přeji si z celého srdce, aby naše dnešní výročí svatby bylo jen jednou z mnoha kapitol nekonečného románu naší lásky.
 5. Milovaný
  Anděli
  Nekrásnější
  Životní
  Etapa
  Lásky je manželství s Tebou! Děkuji Ti za všechny krásné dny a noci, miluji Tě!
 6. Den, kdy jsi vstoupil do mého života a rozsvítil v něm světlo, je pro mě již navždy dnem, který budu s láskou a radostí v srdci oslavovat! Krásné výročí svatby!
 7. Rok s rokem se sešel,
  den výročí přišel.
  Jsem tak rád, že Tebe mám,
  štěstím celý červenám!
  Miluju Tě strašně moc,
  To je všechno, dobrou noc!
 8. Jak vím, že ty jsi ten nejlepší muž na světě, ten pravý? Protože nemohu spát, realita je totiž mnohem lepší, než všechny mé sny! Krásné výročí svatby!
 9. Mojí lásce,
  mému druhému já,
  mému nejsladšímu miláčkovi:
  miluju Tě a vždycky budu! Jsem šťastný/á,
  že Tě mám, krásné výročí!
 10. Namísto papírového přáníčka k výročí by sis zasloužil zlatý pohár za to, jak báječným manželem/manželkou jsi mi po celou dobu byl/byla! Miluju tě a vždycky budu!
 11. Adam & Eva,
  Romeo & Julie
  Taťána & Oněgin
  Petr & Lucie
  Penelopa & Odyseus
  TY & JÁ