Romantické přání k výročí svatby

Romantické, zamilované přání k výročí patří ke klasice tohoto žánru. S takovýmto tradičním blahopřáním k výročí rozhodně nešlápnete vedle, zvláště hodláte-li se inspirovat směrem „muž přeje své ženě“- v opačném gardu bývají oblíbenější originální nebo vtipná přání. Ženy/manželky jsou od přírody více romanticky založené a citlivé a tak srdceryvné, láskou a city a překypující přání k výročí svatby je přesně to, po čem většina z nich prahne!

Pokud vám při představě romantického vyznání lásky naskočí v hlavě nanejvýš plyšový medvěd „I love you“, pak se zkuste inspirovat některými z našich tradičních, zamilovaných textů na přání k výročí:

 1. Když ti říkám, že tě miluju, neříkám to ze zvyku, nebo proto, abych si popovídal, ale proto, že si myslím, že ty jsi to nejlepší, co mě v životě mohlo potkat! Krásné výročí svatby, Tvůj …
 2. Tajemství šťastného manželství je v nalezení toho pravého partnera. Že je to ten pravý, poznáme tak, že s ním chceme trávit všechen svůj čas již navždy. Tím pravým partnerem jsi pro mě ty, má lásko, jen a pouze s tebou si umím představit svou budoucnost! Děkuju ti za vše, co pro mě (a pro rodinu) děláš, jak se obětuješ, a doufám, že ti to alespoň z půli dokáži oplatit! Miluju tě, Tvůj …
 3. Děkuji Ti, má lásko, za další úžasný rok života, který jsem mohl strávit po Tvém boku! Jsi ta nejskvělejší bytost na Zemi a já jsem neskutečně šťastný, že mohu z Tvých rukou přijímat Tvou péči, doteky a lásku! Přeji Ti krásné výročí svatby a mnoho lásky a štěstí do dalších let!
 4. Přestože naše svatba byla již před lety, její oslavy trvají dodnes! Život s tebou je jedním velkým důvodem k radosti, štěstí a oslavám a já ti za to dlužím velký dík! Krásné výročí svatby!
 5. Všechna leta našeho manželství jsi jednoduše skvělý- báječný táta pro naše děti, úžasný milenec s náručí, v níž jsem nekonečně šťastná a vím, že naše štěstí poroste i nadále, neboť je zaléváno pramenem té nejčistší a nejupřímnější lásky.
 6. Rok po roce sbírá naše manželství medaile za lásku a já si nepřeji víc, než dosáhnout s tebou na tu zlatou a diamantovou! Ať jsi stále tak šťastná jako dnes, ať se čas změní jen naše tváře! Krásné výročí svatby miláčku!
 7. Na naše výročí svatby bych rád využil možnost poděkovat ti z hloubi celého mého srdce za to, jakou jsi partnerkou, pečovatelkou, milenkou a přítelem! Krásné svatební výročí!
 8. Den se dnem se sešel a další letokruh našeho manželství se uzavřel… Byl to s tebou báječný rok a já se již moc těším na všechny ty další lety s Tebou! Miluju Tě….
 9. Každý další rok, co jsme spolu, je pro mě jako rozbalování dárkové krabice s báječným překvapením uvnitř. Už teď se těším, co nám připraví tento rok! Krásné výročí!
 10. Dnešní den je pro mě jedním z nejkrásnějších- výročím dne, kdy jsi přišel/a do mého života a proměnila jej v pozemský ráj! Děkuji Ti za všechno, miluju Tě!
 11. Jsem neskutečně šťastný, že zatímco leta plynou a čas mnohé mění, naše láska je stále stejná, jako na začátku!