SMS k výročí svatby

Někdy se může stát, že se svou polovičkou nemůžete v den/ráno výročí svatby být, abyste si popřáli a dali pusu, jak se patří… Někdy si na výročí svatby vzpomenete až cestou do práce a (zcela oprávněně) nechcete čekat se svým blahopřáním až na večer… V takových situacích musíte vše vsadit na jedinou kartu a tou je- romantická, něžná, zamilované SMS pro manžela/manželku.

Jak napsat SMS k výročí svatby, která dotyčného dojme, potěší, rozveselí a zahřeje u srdce? Receptů je mnoho a jejich úspěch záleží jen na nátuře partnera/partnerky- zda je založením spíš romantik, pragmatik či vtipálek… Abychom vám to ulehčili, přinášíme vám několik tipů na SMS texty k výročí svatby:

  1. Dnes je den našeho výročí svatby a já mám obrovskou radost, protože moje štěstí dnes slaví narozeniny! V dnešní, významný den mám jen jedno přání, a to: ať naše pouta lásky nikdy nezreziví!
  2. Výročí svatby je momentem k ohlédnutí se za tím krásným, co jsme spolu prožili, radosti dnešního dne a výhledem k naplnění budoucích snů. Krásné výročí, miluji Tě!
  3. Být hluboce milován ti dává sílu, milovat hluboce ti dává kuráž. Nechť je naše manželství navždy silné a kurážné!
  4. Na křídlech lásky k Tobě letí velké přání: všeho nejlepšího, báječných zážitků a radosti i v dalším roce manželství! Krásné výročí svatby!
  5. Ještě alespoň 100 takových let, jako byl tento- nic víc, nic míň nepřeju si! Děkuju za další báječný rok s Tebou!
  6. Dnes je výročí naší svatby a já ti z celého srdce přeji, aby další rok po mém boku pro tebe byl rokem splněných snů, přání a lásky! Miluju Tě!
  7. Čas poletí stále, ale naše láska zůstane stejná navěky! Krásné výročí svatby!
  8. Děkuji Ti za báječné zážitky, skvělé vzpomínky, chvíle radosti i dojetí, které jsem v uplynulém roce zažil- jen a jen díky Tobě! Krásné výročí má lásko!
  9. Výročí svatby jsou pro mě jako narozeniny mého štěstí- kéž by mé štěstí oslavilo jednou stovku! Miluju Tě čím dál, tím víc!