Vtipná přání k výročí svatby

Ani na výročí svatby vás neopouští smysl pro humor? Tím lépe! Vtipná přání k výročí patří k nejoblíbenějším svého druhu- nejen že jsou originální, ale navíc vašeho miláčka rozesmějí, což je jeden z nejkrásnějších dárků, jaké mu/jí vůbec můžete dát!

Nevíte si rady, jak by měl vtipný text na přání k výročí vypadat? Zkuste se inspirovat některou z našich ukázek vtipných přáníček! Nakonec nezapomeňte vaše vtipné blahopřání doprovodit vlastním poděkováním a vinšem- tím se rázem váš fórek promění ve vytříbené, veselé a originální přání, nad kterým zaplesá každé zamilované srdce!

  1. Krásné výročí svatby, miláčku! Věděla jsem, že zapomeneš a tak jsem Ti pod postel připravila dárek a přáníčko pro mě.
  2. Svatební výročí slouží obvykle jako důvod k oslavě… v našem případě je však spíš připomenutím, že spolu zůstaneme navždy- dnes, za rok do smrti!
  3. Den lásky, týden hádky, měsíc války a rok manželství… krásné výročí!
  4. Opravdu si nedokážu představit, že bych žil bez Tebe… pravděpodobně bych si musel prát, uklízet a vařit sám! Krásný den našeho výročí svatby a další báječný rok po mém boku Ti přeje Tvůj milující…
  5. Ten kouzelný čas, který přichází jen jednou do roka zase tu… Že by Vánoce? Ne! Krásné výročí svatby, drahoušku!
  6. Říká se, že polovina manželství končí rozvodem a druhá polovina smrtí: kéž jsme ti šťastnější! Báječné výročí svatby Ti přeje Tvá stále zamilovaná…
  7. Dnešek je oslavou dosažení jednoho z Tvých nejvydřenějších úspěchů- totiž vydržet se mnou šťastně ženatý po všechny ty roky… Krásné výročí svatby!
  8. Nejvíc ze všeho jsem Ti, má lásko, vděčný za to, že mě miluješ takového, jaký jsem- i když jsem občas nesnesitelný bordelář, povaleč a pijan.
  9. Jestli jsem si kdy myslel, že spolu oslavíme (x)té výročí svatby? Ano, kdo by ještě po těch věřil Tvým planým výhružkám! Všechno nejlepší do dalšího manželského roku života!
  10. Povstaňme a věnujme dvě minuty ticha za další rok našeho manželství (šťastného!) Krásné výročí, miláčku!